ZABITA MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN ESNAFIMIZA BİLGİLENDİRME (19-02-2020)

  Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Corona Virüs (Covid 19) salgınına karşı alınan tedbirler ve önlemler kapsamında esnafı ve vatandaşları bilgilendirdi.

  Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Tekirdağ Valiliği, Çerkezköy Kaymakamlığı, Umumi Hıfzıssıhha Komisyon Kararlarına bağlı Corona Virüsü kapsamında alınan kararlar doğrultusunda esnaf denetimi yaparak, hem esnafımızı hem de vatandaşları bilgilendirerek, uyarılarda bulundu ve alınması gereken tedbirleri paylaştı. 


  Corona Virüsü kapsamında alınan tedbir ve önlemlerin aksatılmadan uygulanacağını belirten Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Esnafımızdan ve vatandaşlarımızdan ricamız Tekirdağ Valiliği, Çerkezköy Kaymakamlığı, Umumi Hıfzıssıhha Komisyon Kararlarına hem kendi, hem de toplum sağlığı açısından eksiksiz uymaları. Bu zorlu süreçte alınan kararlara hepimiz uyar ve önlemlerimizi alırsak hem kendi sağlığımız, hem de toplum sağlığımız için çok faydalı olacaktır” ifadelerini kullandıktan sonra Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinin denetimlerini ve kontrollerini arttırarak devam edeceğini belirtti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP