YOL ÇİZGİ VE İŞARETLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR (06-10-2021)

   Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından kentimiz genelinde sıcak asfalt ile kaplanan cadde ve sokaklarda yol çizgi ve işaretleme çalışmalarına devam ediliyor.

   Geçtiğimiz günlerde sıcak asfalt ile kaplanan cadde ve sokaklarımızda gerçekleştirilen yol çizgi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, "Ekiplerimiz kentimiz genelinde çalışmalarını belirli bir program dahilinde gerçekleştiriyor. Yeni asfaltlanan cadde ve sokaklarımızda yol çizgi çalışmalarının yanı sıra yatay ve düşey işaretlemelere kadar tüm çalışmalar ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor" dedi.

   Sıcak asfalt ile kaplanan cadde ve sokaklardaki yol çizgi çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Cumhuriyet Mahallemizin ardından sırasıyla Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ve İstasyon Mahallesi’nde de yol çizgi çalışmaları tamamlandı. Çalışmalar Fatih Mahallemizde devam ediyor” ifadelerini kullandı. Başkanımız Akay, kentimiz genelinde yol ve kaldırım yapım onarım çalışmalarının da aralıksız devam ettiğini sözlerine ekledi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP