YALNIZ YAŞAYAN ENGELLİ VE YAŞLILARIMIZA İFTAR YEMEĞİ VERİYORUZ (29-04-2020)

   Çerkezköy Belediyesi tarafından Ramazan Ayı süresince evlerinde yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlarımız ile engelli vatandaşlarımıza iftarlık sıcak yemek ulaştırılıyor.

   Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs (Covid-19) salgını nedeni ile geleneksel hale getirilen Mahalle İftarları etkinliklerinin bu yıl gerçekleştirilemediğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Her yıl, düzenlediğimiz Mahalle İftarları programları ile binlerce vatandaşımızla aynı sofrada buluşuyor, birlikte orucumuzu açıyorduk. Fakat bu yıl, tüm dünyada etkili olan salgın nedeniyle Mahalle İftarlarımızı gerçekleştiremiyoruz” dedi.

   Ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiğimize dikkat çeken Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Geçirdiğimiz bu zorlu süreçte Çerkezköy Belediyesi olarak, salgınla mücadele kapsamında yapılan çalışmaları kararlılıkla sürdürüyoruz. Bir yandan da Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün tespit ettiği yalnız yaşayan engelli ve yaşlı hemşehrilerimize Ramazan Ayı boyunca hijyenik şartlarda hazırlanan iftarlık sıcak yemek ulaştırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP