VELİKÖY DÜĞÜN SALONU KAPILARINI AÇTI (09-04-2018)

   Veliköy Mahallemizde yapımı tamamlanan Modern Düğün Salonu ve Mahalle Evi vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.

   Veliköy Mahallemizde Vatan Caddesi üzerinde bulunan 610 ada 2 parseldeki 3 bin 750 metrekarelik alanda yapımı tamamlanan Veliköy Düğün Salonu ve Mahalle Evi vatandaşlarımızın kullanımına açıldı. Toplam 1700 metrekare kapalı alana sahip olan Veliköy Düğün Salonu hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Düğün Salonumuz içerisinde 3 eğitim odası, 1 seminer salonu, sanatçı ve gelin odası, mutfak, idari kısım ve lavabolar bulunuyor. Salonumuz konukların ve davetlilerin birbirini rahatça görebileceği, kolonların ve sütunların olmadığı 840 metrekarelik büyük bir salon ile sahneye sahip” dedi.

   Veliköy Düğün Salonu’nun 7 Nisan Cumartesi günü itibari ile kapılarını vatandaşlarımıza açtığını kaydeden Başkanımız Akay, “Salonumuzdaki ilk etkinlik, Çerkezköy Belediyesi Meclis Üyemiz Hasan Sakallı’nın oğlu İbrahim Erman Sakallı ile Veliköy Mahallemizin tanınan simalarından İrfan Kurt’un kızı Betül Kurt’un nişan merasimi oldu. Bu vesile ile genç çiftimize bir kez daha mutluluklar diliyorum” dedi.   

   Çerkezköylü hemşerilerimizin düğün, nişan, toplantı, konferans ve seminer gibi etkinliklerini Veliköy Düğün Salonu’nda rahatça ve ferah bir ortamda yapabileceğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Bununla birlikte Veliköy Mahalle Evimiz de düğün salonumuz içerisine taşındı. Kursiyerlerimiz artık daha geniş ve daha güzel fiziki ortamlarda el emeği göz nuru ürünlerini yapabilecekler” dedi. Başkanımız Akay, Veliköy Düğün Salonu ve Mahalle Evimizin tüm Çerkezköy halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.  

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP