UTKU VE GÜLER SOKAKLARDA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI (15-10-2021)

  Belediye Başkanımız Vahap Akay, Cengiz Topel Caddesi ile Hikmet Uğraş Caddesi’ni birbirine bağlayan Utku ve Güler Sokaklardaki sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceledi. 


  İstasyon Mahallesi’nde bulunan Hikmet Uğraş Caddesi ile Cengiz Topel Caddesi’ni birbirine bağlayacak ve her iki caddenin trafik yükünü azaltacak olan Utku ve Güler Sokak’taki düzenleme çalışmaları devam ediyor.
  12 BİN 96 METREKARE YOL ASFALTLANIYOR
  Utku ve Güler Sokak’taki düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Utku ve Güler Sokağımızı Cengiz Topel Caddesi’nden Hikmet Uğraş Caddesi’ne bağlayarak, her iki caddemizin trafik yükünü azaltacağız ve alternatif bir güzergah oluşturacağız. Utku ve Güler Sokak’taki çalışmalarımız kapsamında 12 bin 96 metrekare sıcak asfalt kaplama, 5 bin 20 metrekare kaldırım yapımı gerçekleştiriyoruz.
  EN KISA SÜREDE BİTECEK
  Ayrıca 2 bin 176 metre bordür, 200 metre yağmur suyu hattı, 305 metre uzunluğunda perde duvar imalatlarını tamamlayıp, güzergah boyunca her iki sokağımızda dekoratif aydınlatma çalışması gerçekleştireceğiz. Ekiplerimiz şu anda sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor” ifadelerini kullandı. 
  ALTERNATİF BİR GÜZERGAH OLACAK
  Başkanımız Akay, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 17 Ekim Pazar günü itibari ile Atatürk Viyadüğü Yaya Yolu Genişletme çalışmalarına başlanılacağını anımsatarak, “Utku ve Güler Sokaklarda asfaltlama çalışmalarımızı tamamlayarak, bu sokakları vatandaşlarımız için alternatif bir güzergah haline getiriyoruz” diye konuştu.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP