ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISININ İLK OTURUMU YAPILDI (01-02-2019)

   Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Meclis toplantısının ilk oturumu Belediye Başkanımız Vahap Akay Başkanlığı’nda yapılan toplantı ile tamamlandı

   Belediye Meclis Salonu’nda yapılan Şubat ayı Meclis toplantısının ilk oturumu Çerkezköy ilçesi sınırları içerisinde muhtelif parsellerdeki Belediye hisselerinin satışının görüşülmesi ile başladı. Çerkezköy Belediyesi sınırları içerisinde muhtelif parsellerde yer alan 4 adet hissenin satışının İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilmesinin ardından İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ nün memur dolu kadro değişikliği cetvelinde 6 adet kadroda derece değişikliği yapılması hakkındaki müzekkeresi oy birliği ile kabul edildi. TREDAŞ Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin imar planı tadilatı hakkındaki yazılarının müzakeresi de İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

   Gündemin 4. maddesinde yer alan Çerkezköy Kaymakamlığı Fevzipaşa Aile Sağlığı Merkezi’nin Aile Sağlığı Merkezi kira ücretleri hakkındaki talebinin Tarife Komisyonu’na havale edilmesinin ardından gündemin son maddesinde yer alan Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin yer tahsisi talebi görüşülerek, değerlendirilmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

   Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından Şubat ayı Meclis toplantısı sona ererken, Belediye Meclisi Komisyonlara gönderilen konuları karara bağlamak üzere 5 Şubat Salı günü saat 15.00’da yeniden toplanacak.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP