SON İFTAR SOFRAMIZ GMKP MAHALLEMİZDE KURULDU (10-06-2018)

   Çerkezköy Belediyesi’nin Geleneksel Mahalle İftarları bugün Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde kurulan yaklaşık 3 bin 500 kişilik iftar ile sona erdi

   Gazi Mustafa Kemal paşa Mahallesi Köşem Mevkii ve çevresindeki cadde ve sokaklarda kurulan iftar sofrasına Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Belediye Başkanımız Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcılarımız İmdat Özgör, Enver Bayram ve binlerce Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde ikamet eden hemşerimiz katılırken, hep birlikte oruçlar açıldı ve dualar edildi.

FATİH MAHALLESİ İLE BAŞLADI

GMKP MAHALLESİ İLE SONA ERDİ

   Fatih Mahallesi ile başlayan iftar sofralarının Çerkezköy’ün her mahallesinde kurulduğunu ve bu akşam Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde kurulan iftar sofrası ile sona erdiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Ramazan Ayı, içimizdeki sevgi, kardeşlik, dayanışma ve hoşgörü duygularını pekiştiren kutsal bir aydır. Çerkezköy Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi mahallelerimizde kurduğumuz iftar sofralarımızda bir araya gelerek sevgi, kardeşlik ve dayanışma ruhuna katkıda bulunuyoruz.

BU YIL 25 BİN KİŞİ MAHALLE İFTARLARIMIZDA BULUŞTU

   Bu akşamki iftarımızda Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizin sakinleri ile bir araya gelmenin mutluluğunu, huzurunu, keyfini yaşadık. İftarlarımıza katılan, bizler ile birlikte oruçlarını açan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu yıl ki mahalle iftarlarımızda yaklaşık 25 bin vatandaşımız ile, hemşerimiz ile oruç açmanın mutluluğunu, heyecanını, hazzını yaşadık. Hepsine canı gönlüden çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu gece idrak edecekleri Kadir Gecelerini tebrik ediyorum. Yaklaşan Ramazan Bayramlarını şimdiden kutluyorum” dedi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP