ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI’NDAN BAŞKANIMIZ AKAY’A ZİYARET (10-01-2018)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret eden Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı 21 Ocak Pazar günü yapılacak olan Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu’na davet etti.

   Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve 21 Ocak’ta yapılacak olan Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu’nda Başkanlığa tekrar Aday olan Mustafa As, Yönetim Kuruluna Aday olan arkadaşları ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Oda olarak 21 Ocak Pazar günü Olağan Genel Kurul Toplantılarını gerçekleştireceklerini kaydeden Mustafa As, Başkanımız Akay’ı Genel Kurul Toplantısı’na davet etti.

   Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy şoför esnafı için hayırlısı ne ise o olsun” diyerek 21 Ocak Pazar günü yapılacak olan Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu’nun Çerkezköy ve şoför esnafı için hayırlı olmasını diledi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP