SEVGİ VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ (10-11-2017)

   Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 79’uncu yıldönümü dolayısıyla kentimizde Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk töreni ile başlayan anma programı, Halk Eğitim Merkezi’nde devam etti.

   Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79’uncu yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen anma programı Cumhuriyet Meydanı’ndaki çelenk töreninin ardından Halk Eğitim Merkezi’nde devam etti. Anma programına Çerkezköy Kaymakamı A. Selami Abban, 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Engin Candaş, Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Havı Ünal, Çerkezköy Jandarma Komutanı Yüzbaşı Volkan Torun, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Engin Camcı, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, STK temsilcileri, askeri erkan, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

   Pakize Narin Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilen anma programı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Öğrencilerin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e dair şiirler okuduğu programda, “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Pakize Narin Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan koronun Atatürk’ün sevdiği türküleri seslendirmesi ile devam eden program, zeybek gösterisi ile sona erdi.

  

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP