ŞAMPİYON GÜREŞÇİMİZDEN BAŞKANIMIZ AKAY’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ (12-07-2021)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, 660’ıncı tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Teşvik 1 Boy’da altın madalya alarak göğsümüzü kabartan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Caner Arslan’ı tebrik etti.

ÇERKEZKÖY’Ü VE TEKİRDAĞ’I BAŞARIYLA TEMSİL ETTİ

   660. Edirne tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Teşvik 1 Boy kategorisinde şampiyon olan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Caner Arslan, antrenörü Fatih Dağdelen, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Caner Arslan’ın Teşvik 1 Boy kategorisinde altın madalya alarak şampiyonluğa ulaştığını belirten antrenör Fatih Dağdelen, “Sporcumuz Çerkezköy’ü ve Tekirdağ’ı başarıyla temsil etti. Bu vesile ile sizi ziyaret edip, desteklerinizden dolayı teşekkür etmek istedik” dedi.

GURURUMUZ OLDU

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak sporun her branşına katkı sağlamaya gayret ediyoruz. Güreş sporuna ilgi duyan çocuklarımız için Yaz Spor Okullarımız bünyesinde Güreş kursları açıyoruz. Bunun yanında 29 Ekim Spor Kompleksi bünyesinde bir Güreş Salonu oluşturduk. Caner, Edirne’de çok önemli bir başarıya imza attı. 660’ıncı tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Teşvik 1 Boy’da şampiyon olarak göğsümüzü kabarttı. Gururumuz oldu. Çerkezköy’ü ve Tekirdağ’ı en iyi şekilde temsil etti. Ben Caner’in bundan sonraki spor hayatında çok daha büyük başarılara imza atacağına gönülden inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRDİ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, 660. Edirne tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Teşvik 1 Boy kategorisinde şampiyon olan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Caner Arslan ve antrenörü Fatih Dağdelen’i başarılarından dolayı altın ile ödüllendirdi. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP