RESSAM GÖREN’DEN BAŞKANIMIZ AKAY’A ANLAMLI HEDİYE (29-01-2019)

   Çerkezköylü ressam Erdi Gören, Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ederek, Başkanımız için hazırladığı kara kalem porte çalışmasını kendisine hediye etti.  

   Çerkezköylü ressam Erdi Gören, Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. İlçede gerçekleştirdiği kültürel ve sanatsal çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür eden ressam Erdi Gören, Başkanımız için hazırladığı kuru kalem porte çalışmasını kendisine hediye etti. Gören, Başkanımız Vahap Akay’ı 10 Mart Pazar günü Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda açacağı resim sergisine davet etti.  

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal faaliyetlere önem veriyoruz. Yakın zamanda hizmete açacağımız Kültür Merkezi’nde vatandaşlarımızı birbirinden değerli kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam edeceğiz. Sizin gibi değerli sanatçılarımız da sergilerini Kültür Merkezimizdeki geniş alanlarda yapabilecekler” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP