POTANIN PERİLERİNDEN BAŞKANIMIZ AKAY’A ZİYARET (07-08-2018)

   Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Başkanı Nedim Yılancı, beraberindeki Bayan Basketbol Takımı antrenör ve oyuncularla birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret ederek, spora verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti.  

YOLUMUZ UZUN VE ZORLU

   Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı’nın 2018 - 2019 sezonuna start verdiğini kaydeden Kulüp Başkanı Nedim Yılancı, “Takımımız son 3 sezondur A takım seviyesinde liglerde ilimizin tek takımı olarak mücadele etti. Altyapılarda, il ve yurt içinde farklı yaş gruplarında başarılar elde ettik. Artık bu çıtayı yukarıya taşıma zamanı geldi. Çocuklarımız yaş olarak büyüyor, sporcu olarak da yeteneklerini geliştiriyorlar. Bundan sonra mücadele edeceğimiz lig, A takım seviyesinde Bölgesel Lig olacak. Altyapımızda yetiştirdiğimiz kızlarımıza bu ligde şans vereceğiz. Zamanla hedefleri büyüterek üst liglere çıkıp mücadele edeceğiz. Yolumuz uzun ve zorlu bir yol. Fakat biz sporcularımızın ellerinden geleni yaparak başarılı olacaklarına inanıyoruz” dedi.

ANTRENÖR VE SPORCULARI TANITTI

   Ziyarette antrenör ve oyuncular hakkında Belediye Başkanımız Vahap Akay’a bilgi veren Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete, “Teknik heyetimizde Engin Çaylak (Antrenör), Arif Karaavcı (Antrenör), Emre Karademir (Kondisyoner) ve Kübra Yavaş (Asistan Antrenör) yer alıyor. Bu sene Bölgesel Lig’de mücadele edecek olan takımımızda Kübra Yavaş, Gamze Gül Karakuş, Emine Nur Esen, Melisa Yamur, Ecenur Kurtbaş, Sena Eren, Burcu Önder, Dilara Yılmaz, Yağmur Gizem Anıl, Ceren Tekin, Sueda Zehra Kıroğlu, Özge Mutlu, Buse Başak, İclal Duranoğlu ve Ahsen Erbay mücadele edecek” diye konuştu.

HEDEF SÜPER LİG

   Kentimizdeki ilköğretim okullarında çeşitli testler yaparak yetenekleri öğrencileri tespit edip takıma kazandırmak istediklerini sözlerine ekleyen Ercan Çete, “Amacımız bu çocuklarımızın yeteneklerini geliştirerek, Çerkezköy’den milli takımlarımıza sporcular kazandırmaktır. Bununla birlikte yıllar içinde 1. Lig ve daha sonrasında Süper Lige çıkmayı ve burada kendi öz kaynaklarıyla mücadele edebilen bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. Sezon açılışını 1 Ağustos’ta yaptıklarını ve lig müsabakalarının Kasım Ayı başında başlayacağını kaydeden Ercan Çete, spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı da Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür etti.

SPORA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay,  “Göreve geldiğimiz günden itibaren, sporun her dalında sporcu kardeşlerimizin ve çocuklarımızın yanında olmaya gayret ettik. Kentimizde spor alanlarının sayısını artırmaya çalıştık. 29 Ekim Spor Kompleksi’ni tüm öğrencilerimizin ve sporcularımızın kullanımına kazandırdık. Bundan sonra da sporcularımıza destek olmaya ve kentimize yeni spor alanları kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞLI SAMED’TEN BAŞKANIMIZ AKAY’A İMZALI FORMA

   Kasım ayı başında lig müsabakaları başlayacak olan Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı’nın başarılı olacağına gönülden inandığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı antrenör ve sporcularına başarılar diledi. Ziyarette Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete’nin eski öğrencisi olan Beşiktaş Spor Kulübü Basketbol Takımı Oyuncusu Samed Erdi Geyik, Belediye Başkanımız Vahap Akay’a imzalı bir formasını hediye etti. Ziyaret sonunda Başkanımız Akay Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı antrenör ve sporcularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP