ORTAK BASIN TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ (07-02-2021)

   Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenledikleri basın toplantısında hizmet ettikleri 7 yılda Çerkezköy’de yaptıkları yatırımları anlatırken, 2021 yılı yatırımları hakkında da bilgiler verdiler.

   Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen basın toplantısına Tekirdağ Büyükşehir Daire Başkanları ve bürokratları ile Çerkezköy Belediyesi bürokratları da katılırken, Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, TESKİ’nin ve Çerkezköy Belediyesi’nin kentimize 2014-2021 yılları arasında yaptıkları yatırımlar ve hizmetler hakkında detaylı açıklamalarda bulundular.

YAPILACAK PROJELER ANLATILDI

   Hizmet ettikleri 7 yıl boyunca yapılan alt yapı ve üst yapı yatırımları ile sosyal ve kültürel projeler hakkında verilen bilginin ardından Belediye Başkanımız Vahap Akay ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Kaan Gaytancıoğlu, 2021 yılında Çerkezköy’de Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Çerkezköy Belediyesi’nin yapacağı yatırımlar ve hizmetler ile ilgili projeler hakkında bilgi verdiler.

   Yapılan bilgilendirmenin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, basın mensuplarının sorularını cevapladılar.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP