OKUL ÖNÜ YAYA ÇİZGİLERİ ÇİZİLDİ (07-09-2019)

   Çerkezköy Belediyesi tarafından kentimizdeki okullarda, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı öncesi çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Ambardere Bölgesi’ndeki Okullar Bölgesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren, Raif Dinçkök Ortaokulu ve Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bahçe duvarı çalışması yapan Çerkezköy Belediyesi, ayrıca tüm okulların önlerinde yaya çizgi çalışması gerçekleştirdi

 

   Pazartesi günü başlayacak olan  2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı nedeni ile kentimiz genelindeki okullarımızda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Yıldırım Beyazıt Mahallemizde bulunan Raif Dinçkök Ortaokulu’nun bahçe duvarlarının yapıldığını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Raif Dinçkök Ortaokulu’nda yaklaşık 80 metrekare bahçe duvarı yapıldı ve üzeri tel çit ile kaplandı. Ayrıca Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde de yaklaşık 90 metrekarelik bahçe duvarı yapımı tamamlandı” dedi.

  OKUL YOLLARINA ASFALT SERİLDİ

   Fatih Mahallesi Ambardere Bölgesi’nde bulunan okulların yollarının Çerkezköy Belediyesi tarafından asfaltlandığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, "Fatih Mahallesi Ambardere Bölgesi’nde bulunan Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Trakya Anadolu Lisesi yollarının altyapı ve sıcak asfalt serim yapım çalışmalarını tamamladık” ifadelerini kullandı.

  YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN

   Son olarak Çerkezköy genelindeki tüm okul önlerinde yaya çizgisi çalışmalarının gerçekleştirildiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, kentimiz genelindeki okullarda ihtiyaç duyulan bakım ve düzenleme çalışmaların yapımının Çerkezköy Belediyesi tarafından devam edeceğini sözlerine ekleyerek, “Bu vesile ile Pazartesi günü başlayacak olan 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın şimdiden başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tüm öğrenci kardeşlerime sorunsuz ve başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP