MASA TENİSİ TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI (09-10-2019)

   Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı sporcuları, hafta sonu gerçekleştirilen Tekirdağ Kulüpler Genç Yıldız Kız Erkek Ferdi İl 1.’liği Turnuvasında kürsüdeki yerini aldı.

   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi İbrahim Sevinç, “Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi Takımı sporcuları elde ettikleri başarılarla bir kez daha kentimizin gurur kaynağı oldu. Sporcularımı kutluyor, bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. İbrahim Sevinç, dereceye giren sporcuların 12 – 13 Ekim tarihlerinde Kocaeli’nde yapılacak olan Türkiye Milli Takım seçmelerine gitmeye hak kazandığını ifade etti.

   Turnuvada Genç Erkekler kategorisinde kulübümüz sporcularından Mehmet Danyal 1., Yunus Emre Mert 2. ve Kaan Ali Durmuş 3. olurken; Genç Kızlar kategorisinde ise Buse Fidan 1., Sudenaz Harsa 2. ve Sıla Güntekin de 3. oldu.  

   Yıldız Erkekler kategorisinde kulübümüz sporcularından Kaan Ali Durmuş 1., Fatih Özgenç 2. olurken; Yıldız Kızlar kategorisinde ise Buse Fidan 1., Sıla Güntekin de 2. Oldu.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP