LEYLAK SOKAK PARKI YAPILIYOR (05-10-2021)

  Çerkezköy Belediyesi tarafından Yıldırım Beyazıt Mahallesi Leylak Sokak’ta bulunan park ve yeşil alandaki başlatılan bakım ve yenileme çalışmaları devam ediyor.


  Yıldırım Beyazıt Mahallesi Leylak Sokak’ta bulunan 2 bin 236 metrekarelik park ve yeşil alanda başlatılan bakım ve yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Leylak Sokak Parkımızda 1 ay önce başladığımız bakım ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalarımız kapsamında Leylak Sokak parkımıza çocuk oyun alanları, fitness alanları, yürüyüş yolları ve yeşil alan düzenlemesi yapacağız” dedi.
  IŞIL IŞIL OLACAK
  Çalışmalar kapsamında Leylak Sokak Parkı’nın ışıklandırılmasının da yapılacağını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Basketbol sahasını da yaptığımız Leylak Sokak Parkımızın etrafını da korkuluklar ile çevirerek güvenliğini de sağlayacağız. Çalışmalar tamamlandığı zaman aydınlatması, çevre düzenlemesi, oyun grupları, spor alanları ve oturma alanları ile birlikte Yıldırım Beyazıt Mahallesi sakinlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.
  İKİ AYRI NOKTADA DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
  Leylak sokak Parkı’nın yanı sıra Fevzipaşa Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi üzerindeki yeşil alan ile Günaylar Sokak’taki yeşil alanda düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Halide Edip Adıvar caddemizdeki yeşil alanlara spor aletleri, oyun grupları  ve oturma grupları koyarak yeşil alan düzenlemesi gerçekleştiriyoruz. Günaylar Sokağımızdaki yeşil alanları da düzenleyerek, ihtiyaç duyulan spor aletlerini ve oturma gruplarını monte ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP