KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİMİZDE HAZIRLIKLAR TAMAMLANIYOR (11-08-2017)

   Pınarça Yolu üzerinde geçtiğimiz yıl faaliyete geçirilen Hayvan Satış ve Kesim Yeri’ndeki düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Vatandaşlarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için Kurban Satış ve Kesim Yerimizi hazırlıyoruz” dedi.

HAYVAN KESİM YERİNİN ÇATISI KAPATILDI

   Çerkezköy Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Yeri’ndeki çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kurban Satış ve Kesim Yerimizdeki düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar çerçevesinde Kurban Kesim Yeri’nin çatısı kapatıldı. Alanımıza yeni bay ve bayan tuvaletleri kuruldu. Yeni su hattının da döşendiği Kurban Satış ve Kesim Yeri’nde, bayram süresince vatandaşlarımızın olası su kesintilerinde sıkıntı yaşamamaları için bir adet de su deposu yerleştirildi” ifadelerini kullandı.

14 AĞUSTOS İTİBARİYLE HAYVAN ÇADIRLARININ KURULUMUNA BAŞLANACAK

   Kurban Satış ve Kesim Yeri’nde hayvan satıcılarının çadırlarını 14 Ağustos Pazartesi günü itibari ile kurmaya başlayacaklarını sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Hem vatandaşlarımızın hem de kurban satıcılarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için Kurban Satış ve Kesim Yerimizi hazırlıyoruz. Hijyen kurallarına uygun olan kesim yerimizde bayram boyunca vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz” açıklamalarında bulundu.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP