KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ YÖNETİMİNDEN BAŞKANIMIZ AKAY’A NEZAKET ZİYARETİ (10-04-2018)

   Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Yaztepe yeni yönetimi ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’a nezaket ziyaretinde bulundu.

   Mart ayı başında Genel Kurul yaptıklarını ve yeni yönetim ile birlikte çalışmalara başladıklarını kaydeden Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Yaztepe, “Siz her zaman bizim ve esnafımızın yanında oldunuz. Desteklerinizi hiçbir zaman bizlerden esirgemediniz. Bu nedenle sizi ziyaret edip teşekkür etmek istedik” dedi.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay daha sonra Yaztepe ve yönetimine yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Atatürk ve Öztrak Caddelerinde kapalı çıkmalar ve tabelalar ile ilgili bir uygulama yapılmasının planlandığını kaydeden Başkanımız Akay, “Ciddi bir şekilde görüntü kirliliği oluşturan kapalı çıkmaları ve tabelaları kaldırtacağız. Daha sonra 2019 yılında içme suyu hattımızı yenileyeceğiz” dedi.

   Yapılan tüm çalışmaların temelinde Atatürk ve Öztrak Caddelerinin kalitesinin artırılması hedefinin olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Tek yön uygulaması hedefe giden bu yolun ilk adımlarıydı. Planlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Başkanımız Akay ziyaret sonunda Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Yaztepe yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP