KIZILPINAR’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR (01-12-2017)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Kızılpınar Mahallemizde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkanımız Akay, TESKİ tarafından altyapısı tamamlanan cadde ve sokakların üstyapılarının Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi işbirliği ile yapıldığını kaydetti.

ALTYAPISI TAMAMLANAN CADDE VE SOKAKLARIMIZDA

ÜST YAPI ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

   Kızılpınar Mahallemizde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Çerkezköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilen altyapı ve üstyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kızılpınar Mahallemizin yıllardır süre gelen altyapı sorununu, Büyükşehir Belediyemiz ve TESKİ ile birlikte çözüme kavuşturduk. Mahallemizin ana caddeleri olan İstiklal, Hürriyet, Atatürk, Osmanlı, Hacı Yakup, Çerkezköy ve Çorlu Caddelerinde üstyapı çalışmalarımızı da tamamladık. Bundan sonraki süreçte TESKİ tarafından altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarımızda üst yapı çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

   Bu kapsamda TESKİ tarafından altyapısı tamamlanarak teslim edilen ara sokakların Çerkezköy Belediyesi ekiplerince kaldırım ve yollarının yapımına devam edildiğini sözlerine ekleyen Başkanımız Akay, “Ekiplerimiz şu anda Hacı Yakup ve İstiklal Caddeleri arasında kalan 24, 25 ve 26’ncı sokaklarda beton yol yapımına başladı. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” ifadelerini kullandı. İncelemeler sırasında Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Gümüş de Belediye Başkanımız Vahap Akay’a eşlik etti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP