KIZILPINAR’DA PARKLARIMIZ YENİLENİYOR (10-08-2017)

   Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, ilçemizin diğer mahallelerinde olduğu gibi Kızılpınar Mahallemizde de yeni park yapım ve mevcut parkların bakım onarım çalışmalarına devam ediyor.

REVİZYON ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

   Kızılpınar Mahallemizde 8. Sokak ile 9. Sokak arasında bulunan parkta bakım onarım çalışmalarına başlandığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yaklaşık bin 600 metrekarelik alana sahip parkımızda yürüyüş ve bağlantı yollarının bordür taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Kauçuk kaplama yeni nesil çocuk oyun alanının oluşturulacağı parkımızda, yetişkinler için de fitness alanı bulunacak. Beton plak taş döşemeli yürüyüş ve bağlantı yollarının yapılacağı parkımızda oturma alanları da yer alacak” dedi.

EKİM AYINA KADAR BİTECEK

   Kızılpınar Mahallemizde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda modernizasyon çalışmalarının en kısa zamanda tamamlanmasının hedeflendiğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Aydınlatma çalışmalarının da tamamlanmasının ardından yeni bir görünüme kavuşacak olan parkımızı, Ekim ayına kadar Kızılpınar Mahallesi sakinlerimizin hizmetine açmayı hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP