KIZILPINAR’DA ALTYAPISI TAMAMLANAN SOKAKLARIMIZI ASFALTLIYORUZ (12-07-2017)

   Kızılpınar Mahallemizde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarımızın taleplerini de dinledi. Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Altyapısı tamamlanan ve Büyükşehir Belediyesi tarafndan bize teslim edilen sokaklarımızı sıcak asfalt ile kaplıyoruz” dedi.

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Kızılpınar Mahallemize bağlı İstiklal Caddesi ve Osmanlı Caddesi’nde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. İncelemeler sırasında Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Gümüş de Belediye Başkanımız Vahap Akay’a eşlik etti. Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın ilk durağı, yol yapım çalışmalarının devam ettiği İstiklal Caddesi oldu. İstiklal Caddesi’nin Çorlu yolu ile bağlandığı mevkide betonlama çalışmalarının tamamlandığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “İstiklal Caddesi’nin Hürriyet Caddesi ile kesiştiği noktaya kadar olan kısımda kaldırım ve betonlama çalışmaları tamamladıktan sonra, Büyükşehir Belediyemiz tarafından İstiklal Caddemiz sıcak asfalt ile kaplanacak” dedi.

KALDIRIM VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

   İncelemeler sırasında İstiklal Caddesi esnafı ile de bir araya gelen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Büyükşehir Belediyemiz ana caddelerimizde ve sokaklarımızda altyapı çalışmalarını tamamlarken; altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda ise kaldırım ve yol yapım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Altyapısı tamamlanan caddelerimiz yine Büyükşehir Belediyemiz tarafından asfalt ile kaplanacak. Çerkezköy Belediyesi olarak biz de altyapısı tamamlanan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından bize teslim edilen sokaklarımızı sıcak asfalt ile kaplıyoruz” ifadelerini kullandı.

ASFALTLANAN SOKAKLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, İstiklal Caddesi’ndeki incelemeler ve esnaf ziyaretlerinin ardından Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerince sıcak asfalt ile kaplanan sokakları dolaştı. Daha sonra Osmanlı Caddesi’ne geçen Belediye Başkanımız Vahap Akay, burada da Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen altyapı ve kaldırım yapım çalışmalarını inceledi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP