KIZILPINAR MAHALLE EVİ KURSİYERLERİNDEN BAŞKANIMZ AKAY’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ (07-01-2019)

   Kızılpınar Mahalle Evi kursiyerleri, Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkanımız Akay önümüzdeki günlerde Kızılpınar Mahalle Evi’nde kurs sayısının ve saatlerinin arttırılması adına çalışmalar yapılacağını kaydetti.

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Kızılpınar Mahalle Evi kursiyerlerini makamında ağırladı. Kızılpınar Mahalle Evi’nde açılan kurslar, Kültür Merkezi bünyesinde oluşturulan kütüphane, bilgisayar odası ve el ele butik mağazası için Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür eden kursiyerler, “Mahalle Evimizde açılan kurslarda hem kendimizi geliştirme, hem de komşuluk ilişkilerimizi pekiştirme imkanı buluyoruz. Bizlere bu imkanı sağladığınız için size çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

   Kızılpınar Mahalle Evi bünyesinde oluşturulan Bilgisayar Odası için de Başkanımız Akay’a teşekkür eden kursiyerler, “Bizler Mahalle Evimizdeki kurslara katılım sağlarken, çocuklarımız da bu Bilgisayar Odası’nda ders çalışıp, ödevlerini yapabiliyorlar” dediler.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “İlk adımını Veliköy Mahallemizde attığımız Mahalle Evleri projesi kapsamında oluşturduğumuz Kızılpınar Mahalle Evi’nde kursiyer sayımız her geçen gün artıyor. Kursiyerlerimizin aile bütçelerine katkıda bulunmalarına ve komşuluk ilişkilerinin pekişmelerine vesile olmak bizleri ayrıca mutlu ediyor” dedi. Başkanımız Akay önümüzdeki günlerde Kızılpınar Mahalle Evi’nde kurs sayısının ve saatlerinin arttırılması adına çalışmalar yapılacağını kaydetti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP