KIZILPINAR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ (05-12-2019)

   Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik - Elektronik Bölümü öğrencileri, “Enerjide Verimlilik” projeleri kapsamında bilgi alışverişinde bulunmak için Belediyemizi ziyaret etti.

   TÜBİTAK Bilim Şenlikleri için hazırlık yapan Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik - Elektronik Bölümü 11. Sınıf öğrencileri İlayda Altunöz, Sıla Önder, Sıla Yavuz ve Ayşenur Gökdoğan, alan öğretmenleri Can Altınöz ile birlikte Çerkezköy Belediyesi’ni ziyaret etti. Öğrencilerinin TÜBİTAK Bilim Şenliği’ne hazırlandıklarını belirten Can Altınöz, “Öğrencilerimiz şu anda ‘Enerjide Verimlilik’ adlı bir proje üzerinde çalışıyorlar. Bu kapsamda Çerkezköy Belediyesi’ni ziyaret edip, enerjinin daha verimli bir şekilde kullanılması için ne gibi çalışmalar yapıldığını yerinde görmek istedik” dedi.

   Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik - Elektronik Bölümü öğrencilerine Çerkezköy Belediyesi ziyaretlerinde Belediyemiz Elektrik Bölümü Sorumlusu Taner Durmaz eşlik etti. Durmaz, öğrencilere Çerkezköy Belediyesi’nin enerjinin verimli kullanımı ve tasarrufu konularında ne gibi çalışmalar yapıldığı hakkında bilgiler verdi.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP