KAVŞAK VE PARK DÜZENLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR (11-09-2018)

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kavşak ve park düzenleme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Köşem Kavşağı, Emniyet Kavşağı, KİPA Kavşağı’nda yeşil alan düzenleme çalışmaları yapılırken, Fevzipaşa Mahallesi Çetinkaya Sokak’ta bulunan parkımızda revize çalışmaları gerçekleştirildi

   Yeşil alan çalışmaları kapsamında Köşem Kavşağı, Emniyet Kavşağı, KİPA Kavşağı’na taflan, berberis, şimşir, leylandi bitkileri kullanılarak yeşil alan düzenleme çalışması yapıldığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, ayrıca söz konusu kavşaklarda rulo çim serimine de başladıklarını belirterek, kavşak düzenleme çalışmalarını kısa sürede tamamlayacaklarını belirtti.

ÇETİNKAYA SOKAK PARKI REVİZE EDİLDİ

   Fevzipaşa Mahallesi Çetinkaya Sokak’ta bulunan parkta revize çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, öncelikle kum olan çocuk oyun alanının zeminin beton atılarak kauçuk zemin kaplamasının yapıldığını, çiminin serildiğini belirterek, “Parkımızın sert zeminlerine beton atılıp, üzeri beton plak taş ile kaplandı. İçerisine kent mobilyaları konuldu. Çocuk oyun grubu ile dış ihatasının bakım ve tamiri yapıldıktan sonra Çetinkaya Sokak sakinlerinin hizmetine sunulacak” dedi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP