KARTAL VE AYDOĞDU SOKAKLARDA KASİS YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI (30-03-2017)

   Kentimizin farklı noktalarında asfalt yol onarım çalışmalarını sürdüren Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, iki sokağımızda da yayaların güvenliği kapsamında kasis yapım çalışması gerçekleştirdi.

BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

   Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin şehrin muhtelif noktalarında yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Ekiplerimiz son olarak Öztrak Caddesi üzerinde yolun bozulan noktalarında asfalt onarım çalışmalarını tamamladı. İhtiyaç duyulan noktalarda yol ve kaldırım onarım çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

İKİ SOKAKTA KASİS YAPILDI

   Kentin bazı cadde ve sokaklarında zaman zaman sürücüllerin aşırı hız yapmaları nedeniyle yayaların güvenliğinin tehlikeye girdiğine dikkat çeken Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Araçların aşırı hız yapmalarının önüne geçilmesi amacıyla bazı noktalara yol kasisleri yapıyoruz. Ekiplerimiz bu kapsamda Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kartal Sokak ve Fatih Mahallesi Aydoğdu Sokak üzerinde kasis yapım çalışmalarını da tamamladı” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP