İZCİLERİMİZ ATA’NIN HUZURUNA ÇIKTILAR (06-03-2019)

   Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İzcileri tarafından 3-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Ankara-Eskişehir Kültür Kampı 37 izci ve 8 liderin katılımı ile tamamlandı.

   ATA’NIN HUZURUNA ÇIKTILAR

   2 Kasım Cuma akşamı Çerkezköy’den yola çıkan izciler 3 Kasım Cumartesi günü Milas Gençlik Spor İzcileri ile birlikte önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’i ziyaret ederek Atatürk’e olan bağlılıklarını dile getirdiler. Anıtkabir ziyareti sonrası 1. ve 2. Meclisi, MTA Müzesi ve Hamamönü’nü gezen izcilerimiz, Ankara programını tamamlayarak, Eskişehir’e geçtiler.

ESKİŞEHİR FARKLI BİR DENEYİM OLDU

   Gece konaklamasını Eskişehir’de yapan izcilerimiz 4 Kasım Pazar günü Türkiye İzcilik Federasyonu Etik Kurul Başkanı 4 Tahtalı Eğitimci İzci Lideri Ramazan İbrahim Birol ev sahipliğinde Sazova Kültür Parkı, Masal Şatosu, Eskişehir Hayvanat Bahçesi, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykel Müzesi, Eskişehir Havacılık Müzesi’ni ziyaret ederek, yeni yerleri gördüler ve farklı bir deneyim kazandılar. Eskişehir faaliyetini tamamlayan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İzcileri Pazartesi sabaha karşı Çerkezköy’e gelerek, ailelerine teslim edildi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP