İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN 98’İNCİ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADIK (12-03-2019)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen İstiklal Marşımızın kabulünün 98’inci yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma programına katıldı.   

   Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan programa Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın yanı sıra Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Örenci, siyasi parti temsilcileri, gaziler, muhtarlar, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

   Asım’ın Nesli adlı oratoryo gösterisi ile başlayan İstiklal Marşımızın kabulünün 98’inci yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma programı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti. Program sonunda İstiklal Marşımızın kabulünün 98’inci yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP