İŞİTME ENGELLİLERİMİZE DERNEK YERİ TAHSİSİ YAPILDI (05-02-2019)

   Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Meclis toplantılarının ikinci otumu Belediye Başkanımız Vahap Akay Başkanlığı’nda yapılan toplantı ile tamamlandı

   Belediye Meclis Salonu’nda yapılan Şubat ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu ilk olarak Çerkezköy ilçesi sınırları içerisinde muhtelif parsellerdeki Belediye hisselerinin satışının görüşülmesi ile başladı. İmar ve Bayındırlık Komisyonu görüşü doğrultusunda Belediye’ye ait 4 adet hissenin satışı oy birliği ile kabul edildikten sonra gündemin ikinci maddesinde yer alan TREDAŞ Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin 28.12.2018 gün ve 26227 sayılı imar planı tadilatı hakkındaki yazılarının müzakeresi görüşülerek, 2 İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nu görüşü doğrultusunda 2 adet trafo yerinin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği ve ekleri oy birliği ile kabul edildi.

   Ardından gündemin 3. maddesinde yer alan Çerkezköy Kaymakamlığı Fevzipaşa Aile Sağlığı Merkezi’nin 23.01.2019 gün ve 01 sayılı Aile Sağlığı Merkezi kira ücretleri hakkındaki talebi görüşülerek, Tarife Komisyonu görüşü doğrultusunda 2019 yılında Aile sağlığı Merkezlerinin kira ücretlerine zam yapılmaması oy birliği ile kabul edildi. 

   Son olarak gündemin 3. maddesinde yer alan Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin 24.01.2019 gün ve bila sayılı yer tahsisi talebi görüşülerek, Plan ve Bütçe Komisyonu raporu doğrultusunda Gazi Osman Paşa Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde bulunan parkın içindeki binanın 5 yıllığına aylık 20 TL bedelle Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ne tahsisi oy birliği ile kabul edildi.

   Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ne Fatih Caddesi’nde bulunan parkın içindeki binanın tahsisinin ardından Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Koray Malkoç bina tahsisi için teşekkür etti ve şükranlarını sundu.

   Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından Şubat ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu sona erdi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP