HAYIRLI KANDİLLER (27-03-2021)

   Çerkezköy Belediyesi tarafından Berat Kandili dolayısı ile kentimiz genelinde toplam 10 bin adet kandil simidi dağıtıldı

   Berat Kandili dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi tarafından Çerkezköy Belediyesi önünde ve kentimiz genelinde 10 bin adet kandil simidi dağıtıldı. Belediye Meydanı’ndaki kandil simidi dağıtımına Belediye Başkanımız Vahap Akay da katılarak, halkımızın kandilini kutladı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ AKAY’DAN KANDİL MESAJI

   Çerkezköy Belediyesi önündeki kandil simidi dağıtımına Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcımız Enver Bayram, Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve Belediye Meclis Üyemiz Beytullah Coşkun da katıldı.

   Çerkezköy halkının ve İslam Aleminin mübarek Berat Kandili’ni tebrik eden ve hayırlara vesile olmasını dileyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Bu gece idrak edeceğimiz Berat Kandili’nin başta ilçemiz olmak üzere kentimize, Tekirdağ’ımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm hemşehrilerimizin Berat Kandili’ni kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum” dedi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP