GÜLİZ HANIM ŞEHİT ANNELERİNİ KAHVALTIDA AĞIRLADI (15-05-2017)

   Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay ‘Anneler Günü’ dolayısıyla kentimizde de ikamet eden şehit annelerini ve ailelerini düzenlediği kahvaltı programında ağırladı.

ANNELER GÜNÜ SİZLERLE DAHA ANLAMLI HALE GELİYOR

   Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay tarafından Şehit Anneleri için düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkan Yardımcımız Esengül Güven, Belediye Meclis Üyelerimiz Rağbet Erol ve Funda Serfiçe de katıldı. Şehit annelerinin her zaman yanlarında olduklarına vurgu yapan Güliz Akay, “Sizler sonsuz şükran ve minnet borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizin bizlere emanetisiniz, bizlerin de annesisiniz. Dolayısıyla böyle özel bir gün siz kıymetli annelerimizle daha da anlam kazanıyor ve unutulmaz oluyor. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri kırmayarak programımıza teşrif ettiğiniz için hepinize canı gönülden teşekkür ediyor ve sonsuz saygılarımı sunuyorum. Anneler Gününüz bir kez daha kutlu olsun kıymetli annelerimiz” ifadelerini kullandı.

HEDİYE TAKDİM ETTİ

   Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın desteğini her zaman yakından hissettiklerini dile getiren şehit aileleri ise, Güliz Hanım ve beraberindekilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Kahvaltı programı sonunda Güliz Hanım şehit annelerine günün anısı dolayısıyla çeşitli hediyeler ve çiçek takdim etti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP