EL ELE BUTİK MAĞZAMIZ AÇILDI. (13-02-2017)

    Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Bugün Bir İyilik Yapmaya Var mısınız?’ sloganı ile Kızılpınar Kültür Merkezi’nde hizmete açtığı sosyal yardım mağazamız ‘Çerkezköy Belediyesi El Ele Butik’te vatandaşlarımızın kullanmadığı kıyafet ve oyuncaklar ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılıyor

   Vatandaşlarımızın kullanmadığı kıyafet ve oyuncaklar Kızılpınar Kültür Merkezi’nde hizmete açılan sosyal yardım mağazamız ‘El Ele Butik’ ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılıyor. Çerkezköy Belediyesi’nin kısa bir süre önce ‘Bugün bir iyilik yapmaya var mısın?’ sloganı ile başlattığı proje kapsamında çocuklarımız için ikinci el oyuncaklar, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ikinci el kıyafetleri toplanarak Kızılpınar Kültür Merkezimizde oluşturulan sosyal yardım mağazamızda yeni sahipleri ile buluşturuluyor.
KIZILPINAR MAHALLEMİZDE HİZMETE AÇILDI
   Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçemiz genelinde vatandaşlarımızın kullanmadığı kıyafet ve oyuncaklar ihtiyaç sahiplerine Kızılpınar Kültür Merkezimizde açılan sosyal yardım mağazamız ‘El Ele Butik’ ile ulaştırılmaya başlandı. Çerkezköy halkının hiç kullanmadığı veya kullanılabilir durumdaki ikinci el kıyafet ve oyuncaklarını toplayarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile ücretsiz olarak buluşturan Çerkezköy Belediyesi, ayrıca Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın girişimleri ile alınan yeni kıyafet ve oyuncakları da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile sosyal yardım mağazamızda buluşturuyor.
EŞYALAR NASIL ULAŞTIRILIYOR? 
   Sosyal yardım mağazamız ‘El Ele Butik’ için hiç kullanılmamış veya ikinci el kıyafet ile oyuncak bağışı yapmak isteyen vatandaşlarımız eşyaları ve oyuncakları Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezimize, Çerkezköy Belediyesi Danışma Birimine veya Kızılpınar Mahallemizde bulunan Kültür Merkezimize ulaştırabilirler. Sosyal Yardım Mağazamıza kıyafet bağışında bulunacak vatandaşlarımız, bağış yapacak oldukları kıyafetleri temiz ve ütülü bir şekilde teslim ederlerse, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ve çocuklar kıyafetleri ve oyuncakları alarak, hemen kullanmaya başlayabilirler.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP