DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NE COŞKULU KUTLAMA (09-03-2019)

  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Çerkezköy Belediyesi tarafından Veliköy Kapalı Düğün Salonu’nda yaklaşık 2 bin kadınımızın katılımı ile düzenlenen programda coşku ile kutlandı.

   Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınlara yönelik eğlence programı düzenlendi. Veliköy Kapalı Düğün Salonu’nda saat 19.00’da başlayan programda kadınlarımız Grup Beyaz Kelebeklerin muhteşem performansı ile canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

  BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM

   Programa eşi Güliz Akay ile birlikte katılan Belediye Başkanımız Vahap Akay kısa bir konuşma yaparak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. “Bu ne güzellik böyle. Ellerinize, emeklerinize, yüreklerinize sağlık” diyerek konuşmasına başlayan Başkanımız Vahap Akay, “Benim annelerim, ablalarım, kardeşlerim, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun. Sizleri burada bir arada görmekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Bizler Çerkezköyümüzde, memleketimin 7 coğrafyasından, 81 ilinden bu topraklarda buluşan herkesle birlikte, el ele kol kola omuz omuza verdiğimiz bu güzel kentte, kadınlarımızın adeta bir çiçek bahçesine dönüştürdüğü Veliköy Düğün Salonumuzda bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

  SİZLERİ BÖYLE GÖRMEK ÇOK GÜZEL

  Başkanımız Akay konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bu güzel geceye katılan, gönlü kalbi burada olan tüm kadınlarımıza selamlarımı sevgilerimi gönderiyorum. Gönül birlikteliği ile ayrı gayrı olmadan, her zaman kucaklaşarak, mutlu ve zor anları paylaşarak her zaman birlikte olduk. Bu beraberliğimiz 5 yılda gönüllerimizi bir araya getirdi. Bizler bu gönül birlikteliğinden aldığımız güçle bu topraklarda hizmet etmekten gurur duyduk. Hep birlikte el ele kol kola 2024’e gideceğiz. Sizleri böyle yan yana kol kola görmek çok güzel.”   

  Belediye Başkanımız Vahap Akay, konuşmasının ardından programa katılan kadınlarımızla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Çeşitli yarışmalar, sürpriz çekilişler ve ikramların olduğu program Grup Beyaz Kelebeklerin canlı müzik performansı eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP