DİYABET GÜNÜ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ (19-11-2019)

   Dünya Diyabet Günü kapsamında Belediyemiz ve Optimed Hastanesi işbirliği ile Çerkezköy Belediyesi Kızılpınar Kültür ve Sanat Merkezi’nde ‘Dünya Diyabet Günü Farkındalık Etkinliği’ gerçekleştirildi.

   Kızılpınar Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Dünya Diyabet Günü Farkındalık Etkinliği’ne Belediye Başkan Yardımcımız Enver Bayram, Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin, Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Optimed Hastanesi doktorlarından Doç. Dr. Emine Binnetoğlu, Optimed Hastanesi Diyetisyeni Sinem Kaya ve Kızılpınar Mahallesi sakinleri katıldı.      

   Diyabet hastalığı ile ilgili farkındalık oluşturmak ve hastalığa dikkat çekmek amacı ile Optimed Hastanesi ile birlikte düzenlenen Dünya Diyabet Günü Farkındalık Etkinliği’nde Optimed Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Recep Çalışkan ve Doç. Dr. Emine Binnetoğlu ile Diyetisyen Sinem Kaya “Diyabet hastalığı nedenleri, tanısı ve tedavileri” konuları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Etkinlik katılımcıların sorularının cevaplandırılması ile sona erdi.

  Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, böylesine önemli bir etkinliğin düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Vahap Akay’a ve Belediye Başkan Yardımcımız Enver Bayram’a teşekkür etti. Belediye Başkan Yardımcımız Enver Bayram da Diyabet hastalığı ile ilgili farkındalık oluşturulması için düzenlenen programa katkılarından dolayı Optimed Hastanesi ailesine teşekkür ederek, Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan’a çiçek takdim etti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP