ÇERKEZKÖYLÜLERİN AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ (18-07-2019)

   Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Kent Park’ta düzenlenen Açık Hava Sinema Günleri kapsamında “Bizim İçin Şampiyon” adlı filmi yüzlerce Çerkezköylü birlikte izledi.

   Çerkezköylüler, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Ay Işığında Sinema Geceleri’ sloganı ile düzenlediği programda Türk sinemasının son dönemde en fazla ilgi gören filmlerinden Bizim İçin Şampiyon adlı filmi izledi. Filmi izleyenler arasında Belediye Başkanımız Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Ümit Zengin de yer aldı.

   Efsane yarış atı Bold Pilot ve jokeyi Halis Karataş’ı konu edinen Bizim İçin Şampiyon filminin gösterimi 17 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’da yüzlerce Çerkezköylü’nün katılımı ile gerçekleştirildi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Ay Işığında Sinema Geceleri’ sloganı ile düzenlediği program, 24 Temmuz Çarşamba günü Hedefim Sensin adlı filmin gösterimi ile devam edecek.  

   Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü’nün oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise; Demet Akbağ, Erkan Can ve Gonca Vuslateri gibi isimler var. Hedefim Sensin filminde geçimini çiğ köfte satarak kazanan Zekeriya Taştan’ın başına aldığı dert sonrasında İstanbul’dan Gökçeada’ya gidişi ve burada yaşadığı komik olaylar konu ediniyor.

YOL ARKADAŞIM 2

    Program kapsamında Tekirdağlı vatandaşlarla buluşacak son film ise; Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak’ın başrollerini paylaştığı ve bir devam filmi olan Yol Arkadaşım 2 filmi olacak. Yol Arkadaşım 2 filminin gösterimi ise 31 Temmuz Çarşamba günü yapılacak. Onur ve Şeref adında birbirine zıt iki karakterdeki arkadaşın maceralarına tanık olunan filmin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturuyor.

   Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programda Çerkezköylülerin sinema izlemenin nostaljik keyfini yaşama fırsatı bulduğunu kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Vatandaşlarımızla güzel bir ortamda Ay Işığında Sinema etkinliği ile güzel vakit geçirdik. Kentimizde gösterime sunulacak olan diğer sinema filmlerini izlemek için de tüm Çerkezköy halkını 24 Temmuz ve 31 Temmuz tarihlerinde saat 21.00’da Kent Park’a bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP