ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANIMIZ VAHAP AKAY VELİKÖYLÜ KADINLAR İLE KAHVALTIDA BULUŞTU (05-07-2018)

   Veliköy Mahalle Evimizin kursiyerleri ve Veliköylü kadınlar ile sabah kahvaltısında bir araya gelen Belediye Başkanımız Vahap Akay, her geçen gün büyüyen, gelişen mahallelerimizin kadınlarını aynı sofrada buluşturuyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti

MUTLULUK VERİCİ

   Belediyemiz tarafından yapılan Veliköy Düğün Salonu’nda düzenlenen sabah kahvaltısına Veliköy Mahalle Muhtarı Ersan Albayrak ile birlikte katılan Belediye Başkanımız Vahap Akay, Veliköy Mahalle Evimizin kursiyerleri ve Veliköylü kadınlar ile aynı sofrada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Büyüyen, gelişen mahallelerimizin kadınlarını aynı sofrada, aynı Mahalle Evinde buluşturmak, komşuluk ilişkilerini, kardeşlik ilişkilerini arttırmak ve güçlendirmek açısından son derece olumlu ve mutluluk verici” dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

   Mahalle Evleri Projemizin Veliköy’de başladığını ardından Kızılpınar ve Bağlık Mahalleleri ile Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezi ile devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Başlattığımız Mahalle Evi Projemizin bu noktaya gelmesinden, bu güzel sofrada buluşuyor olmadan büyük mutluluk duyuyorum. Katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ATTIĞIMIZ ADIMLAR MEYVE VERMEYE BAŞLADI

   Veliköy’de attıkları adımın meyvelerini verdiğini ve Çerkezköy’ün diğer mahallelerinde de bu birlikteliklerin oluştuğunu, oluşturulmayan mahallelerde de bu birlikteliklerin oluşturulacağını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Bizler 4.5 yıldır görev yapıyoruz. Bu süre içerisinde üzerimize düşen sorumlulukları, hizmetleri yaptık, yapmaya çabaladık. İnşallah bundan sonra da hep birlikte Çerkezköy’ümüzün, Tekirdağ’ımızın, ülkemizin güzel geleceğine, birlik ve beraberliğine katkı koyacağız. Ben bir kere daha bu güzel sofrada buluşan Veliköylü kadınlarımıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Sevgi ve saygı ile hepinizi selamlıyorum” dedikten sonra Veliköy’de bulunan Çamlık Mevkii’nde yapımına başlanan Yeşil Alan, Spor Alanı ve Mesire Alan düzenleme çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak, hizmete açılacağını ve ilk piknikte yine Veliköylü kadınlarla bir araya geleceğini sözlerine ekledi.

YENİ DÖNEM KURS KAYITLARIMIZ BAŞLADI

   Kahvaltıda konuşan Veliköy Mahalle Evi sorumlusu Gülten Atay da düzenledikleri kahvaltıya katılım gösteren herkese teşekkür ettikten sonra 2018-2019 Dönemi kayıtlarının Veliköy Mahalle Evi’nde devam ettiğini belirterek, Veliköylü tüm kadınları kurslara katılmaya çağırdı.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP