ÇERKEZKÖY – SÜLEYMANPAŞA SEFERLERİ YARIN BAŞLIYOR (30-12-2020)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, 31 Aralık 2020 (Yarın) itibari ile Çerkezköy – Süleymanpaşa arasında yolcu taşımacılığı hizmeti verecek olan S.S. 162 Nolu Çerkezköy Zirve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin araç tanıtım programına katıldı.

   S.S. 162 Nolu Çerkezköy Zirve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin araç tanıtım programına Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın yanı sıra Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, S.S. 162 Nolu Çerkezköy Zirve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali Kosuva, siyasi parti temsilcileri ile kooperatif üyeleri katıldı.          

HER 20 DAKİKADA BİR ARAÇ KALKACAK

   Çerkezköy – Süleymanpaşa arası yolcu taşımacılığına 31 Aralık Perşembe günü itibari ile toplam 30 yeni araç ile başlayacaklarını kaydeden S.S. 162 Nolu Çerkezköy Zirve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali Kosuva, “Her gün saat 06.00’dan 21.00’a kadar 20’şer dakika arayla araçlarımız Süleymanpaşa ilçemize sefer düzenleyecektir. İlerleyen zamanlarda bu süreci 5 dakikada bir yapmayı planlıyoruz” dedi.

ARTIK BU İHTİYACI KARŞILAYACAK BİR KOOPERATİF VAR

   S.S. 162 Nolu Çerkezköy Zirve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin uzun bir mücadeleden sonra bu noktalara geldiğini belirterek konuşmasına başlayan Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum. Çerkezköy’den Süleymanpaşa’ya bir yolcu taşımacılığı hizmeti ihtiyacı vardı. Artık bu ihtiyacı karşılayacak bir kooperatif var” dedi.

ÇERKEZKÖY İLE SÜLEYMANPAŞA ARASINDA KÖPRÜ OLACAK

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, “S.S. 162 Nolu Çerkezköy Zirve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin nüfusu hızla artan sanayi kenti Çerkezköy’ümüz ile Süleymanpaşa arasında kaliteli yolcu taşımacılığı hizmeti vereceğine inanıyoruz. Kooperatifimiz Çerkezköy ile Süleymanpaşa arasında adeta bir köprü olacaktır. Çerkezköy’ümüze hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP