ÇANAKKALE GEZİLERİMİZ 1 NİSAN’DA YENİDEN BAŞLIYOR (15-03-2017)

   Çerkezköy Belediyesi tarafından son iki yıldır düzenli olarak düzenlenen Çanakkale Gezilerinin 1 Nisan Cumartesi günü yeniden başlayacağını açıklayan ve Nisan ayının sonuna kadar devam edeceğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “İlk etapta gezilerimiz Cumartesi ve Pazar günleri biri 45 kişilik, biri 35 kişilik ve biri de 30 kişilik üç otobüs ile yapılacak. Vatandaşlarımızdan talep gelirse hafta içi diğer günlerde de otobüslerimizi Çanakkale’ye gönderebiliriz” dedi.

ÇERKEZKÖY’DEN TARİHİ YARIMADAYA YOLCULUK SÜRÜYOR

   ‘Çerkezköy'den Bir Tarihin Yazıldığı Yere’ sloganı ile düzenlenecek Çanakkale Gezileri ile ilgili bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Tarihimizde çok önemli bir yeri olan ve 250 bin vatan evladının şehit olduğu tarihi yarımadayı Çerkezköy’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın görmesini, bu eşsiz zaferin nasıl kazanıldığını idrak etmesini, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Mehmetçiklerimizin hangi şartlar altında düşmana ‘Dur’ dediğini, Türk Askeri’nin Çanakkale’yi nasıl geçilmez yaptığını yerinde görmek için 2015 ve 2016 yıllarında olduğu gibi bu yıl da Çanakkale Gezileri düzenliyoruz.

HAFTANIN 3 GÜNÜ ÜCRETSİZ ÇANAKKALE GEZİSİ

   İlk etapta haftanın 3 günü rehber eşliğinde düzenleyeceğimiz gezileri 1 Nisan Cumartesi günü sabah 06.00’da başlatacağız. Nisan ayının sonuna kadar her hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günü, günü birlik olarak düzenleyeceğimiz gezilerimiz sabah saat 06.00’da Belediye Hizmet Binamız önünden başlayacaktır. Çanakkale Şehitliği ve tarihi yarımada gezisinin tamamlanmasının ardından akşam saatlerinde otobüsümüz Çanakkale’den hareket edecek ve akşam 21.00-22.00 sularında vatandaşlarımız ilçemize döneceklerdir” dedi.

HALK MASALARIMIZDA KAYITLAR 23 MART PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

   Çerkezköy Belediyesi’nin düzenleyeceği gezilerin ücretsiz olduğunu ve ilk iki haftalık gezi programına katılmak isteyen vatandaşların 23 Mart Perşembe gününden itibaren nüfus cüzdanları ile birlikte Çerkezköy Belediyesi Halk Masalarına başvurmalarını ve kayıt yaptırmalarını isteyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, vatandaşlarımızdan talep gelmesi durumunda hafta içi de Çanakkale Gezileri için otobüs tahsis edileceğini sözlerine ekledikten sonra Çanakkale Gezilerinin tamamlanmasının ardından ücretsiz Ankara gezilerinin de 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP