CAMİLERİMİZDE BAYRAM TEMİZLİKLERİ YAPILIYOR (13-06-2018)

   Çerkezköy Belediyesi tarafından periyodik aralıklarla temizlik çalışmaları gerçekleştirilen ilçe genelindeki tüm camilerimizde, Ramazan Bayramı öncesi detaylı bahçe ve çevre temizlikleri de yapılıyor.

TÜM CAMİLERİMİZDE DETAYLI BAHÇE VE ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPIYORUZ

   Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçemizdeki tüm mahallelerde bulunan camilerimizde periyodik aralıklarla temizlik çalışmalarının gerçekleştirildiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Uzun süredir ilçe genelindeki camilerimizin halılarını, içini ve çevresini periyodik aralıklarla temizliyoruz. Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde de tüm camilerimizde detaylı bahçe ve çevre temizliği yapıyoruz” dedi.

   Camilerimizi vatandaşlarımızın daha temiz bir ortamda ibadet yapabilecekleri hale getirmeye çalıştıklarını sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerimiz de dahil olmak üzere ilçemiz genelindeki tüm camilerde temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Camilerimizi ibadete daha yakışır bir hale getirmeye gayret ediyoruz. Yıkama araçlarımızla camilerimizin bahçe ve çevrelerini yıkıyoruz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP