CAMBAZLAR SOKAK ASFALTLANDI (31-01-2018)

   Kentimizde Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Özcan Sokak’ta startı verilen Örnek Sokak Projesi kapsamında Cambazlar Sokak’ta da çalışmalar tamamlandı. Altyapı, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarının gerçekleştirildiği Cambazlar Sokak, sıcak asfalt ile kaplandı.

   Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Cambazlar Sokak’ta Örnek Sokak Projesi çalışmalarının tamamlandığını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Ekiplerimiz burada yağmursuyu hattı çektikten sonra içme suyu hattını yeniledi. Elektrik hatlarının da yer altına alınmasının ardından bisiklet yolumuz ve kaldırımlarımız yapıldı. Aydınlatma çalışmalarının ardından yolumuz sıcak asfalt ile kaplanarak çalışmalar tamamlandı” dedi.

   Cambazlar Sokak’ta yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkanımız Vahap Akay, “Cambazlar Sokak’taki yolumuzun genişliği 9 metre, kaldırımlarımızın genişliği de 7 metre oldu. Buradaki mevcut 160 metrelik içme suyu hattımızı da yeniledik. Ayrıca ekiplerimiz bu sokağımıza 160 metre de yağmursuyu hattı çekti. Akabinde kaldırım düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi. TREDAŞ burada yeraltına yeni bir hat çekti. Aydınlatma çalışmalarımızı da tamamladık. Ardından sıcak asfalt ile kaplayarak Cambazlar Sokağımızdaki örnek sokak çalışmalarını da tamamlamış olduk” diye konuştu.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP