CADDE VE SOKAKLARIMIZ DEZENFEKTE EDİLİYOR (21-03-2020)

   Çerkezköy Belediyesi, yeni Corona Virüs (Covid 19) salgınına karşı kent genelinde başlattığı dezenfekte çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor.

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

   Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerimiz, kentimiz genelinde başlattığı dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Ana cadde ve sokakları periyodik olarak dezenfekte eden ekiplerimiz, bugün de Bağlık, Fatih ve Yıldırım Beyazıt Mahallelerimizdeki cadde ve sokaklar ile park ve yeşil alanları dezenfekte etti.

ÇÖP KONTEYNERLERİ DE DEZENFEKTE EDİLİYOR

   Corona Virüs (Covid 19) salgınına karşı yapılan çalışmalar kapsamında Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de kentimiz genelinde bulunan çöp konteynerlerini dezenfekte ediyor.

VATANDAŞLARIMIZ KİŞİSEL HİJYENLERİNE DİKKAT ETMELİ

   İhtiyaç duyulan tüm kamu ve ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışması yapıldığına dikkat çeken Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri, Corona Virüse karşı dezenfekte çalışmalarının periyodik olarak devam edeceğini belirterek; vatandaşlarımızı da kişisel hijyen tedbirlerine uymaları ve yetkililerin yapacağı ikazları dikkate almaları konularında uyardı.

MANGAL VE PİKNİK YASAKLANDI

   Ayrıca, Tarım ve Orman Bakanlığı da Corona Virüs’e karşı olarak mangal ve piknikleri ikinci bir duyuruya kadar yasakladı. Bakanlık bahçe, park ve mesire alanlarında mangal ve piknik yapılmayacağını duyurdu.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP