BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ ALBAYRAK PAZAR YERİ’NDE BEZ TORBA DAĞITTI (07-02-2019)

   Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte Pazar Yeri’ni ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, Pazar esnafının ve vatandaşların taleplerini dinledi. Ziyarette vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan bez torbalar dağıtıldı.

ESNAFIN VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte Pazar Yeri’ni ziyaret etti. Pazar Yeri’nde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkanımız Vahap Akay, vatandaşların ve esnafın taleplerini dinledi. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Sıfır Atık Projesi'ne destek vermek amacıyla hazırlanan bez torbalar vatandaşlara dağıtıldı.

ÇEVRE DOSTU BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

   Bez torbaların dağıtımı sırasında vatandaşlara sohbet etme imkânı da bulan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Daha temiz bir çevre için başlattığımız bez torba projesi diğer ilçelerimizde de devam edecek. Böylesi önemli bir projeye vatandaşlarımızın gösterdiği yoğun ilgi bizi çok mutlu ediyor. Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana insan odaklı, çevre dostu, şeffaf belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de devam ettireceğiz" diye konuştu.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP