BELEDİYEMİZ PERSONELİNE VATANDAŞ ODAKLI İLETİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ (14-11-2017)

   Çerkezköy halkına çok daha nitelikli, kaliteli ve insan odaklı hizmet verilmesi amacıyla Çerkezköy Belediyesi personeline “Vatandaş Odaklı İletişim” konulu eğitim verildi.

   Çerkezköy Belediyesi personelinin vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmesi amacıyla Enmac Danışmanlık firması aracılığı ile “Vatandaş Odaklı İletişim” konulu bir eğitim programı düzenlendi. Yönetim Danışmanı Hülya Mutlu tarafından verilen eğitime bütün Belediye personeli katılım gösterdi.

   İnteraktif ve katılımcı bir şekilde geçen eğitimlerde Çerkezköy Belediyesi personeline karşılamadan uğurlamaya kadar tüm süreçlerde vatandaşa kendini iyi hissettirecek, pozitif yaklaşımlar konusunda bilgiler verildi.

   Verilen eğitim semineri sonrasında Belediye çalışanlarının kendi iç iletişimleri ile ilgili iyileşmeler kat etikleri, ayrıca vatandaşların da olumlu ve mutlu izlenimlerle Belediyemizden ayrıldıkları gözlemlendi. Çerkezköy Belediyesi çalışanlarını eğitim programına olan ilgi ve katılımları için tebrik eden Yönetim Danışmanı Hülya Mutlu, vatandaşların daha kaliteli ve insan odaklı hizmet almaları için bu eğitim programını organize eden Belediye Başkanımız Vahap Akay’a da teşekkür etti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP