BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ (20-07-2021)

   Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası önünde, Kurban Bayramı dolayısı ile pandemi tedbirleri gözetilerek Bayramlaşma Programı düzenlendi. Gerçekleştirilen programda konuklara ikramlarda bulunulurken; çocuklara da bayram harçlığı dağıtıldı.

   Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Akyıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı’nın ev sahipliği yaptığı Bayramlaşma Programı’na Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Burak Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Akın, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Serkan Engin, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, gaziler, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

BAYRAM HARÇLIĞI DAĞITILDI

   Bayramlaşma programına katılan konuklara ikram yapılırken; bayramlaşma programına katılan çocuklara da Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı tarafından bayram haçlığı dağıtıldı.

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI ZİYARETLERLE DEVAM ETTİ

   Çerkezköy Belediyesi önündeki bayramlaşma programının ardından Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı ve protokol üyeleri ilk olarak Şehit Mustafa Baykuş’un baba evini, ardından da Gazi Ercan Yılmaz’ı evinde ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutladılar. Bayramlaşma programı, Çerkezköy Devlet Hastanesi ziyareti ile devam etti. Protokol üyeleri, Başhekim Yardımcısı Atiye Meltem Aksoy ile birlikte servislerde yatan hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

   Bayramlaşma programı daha sonra sırasıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İtfaiye ziyaretleri ile sona erdi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP