BAŞKANIMIZ AKAY’DAN KIRIM, ERDOĞAN VE KAVAK AİLELERİNE HOŞGELDİN BEBEK ZİYARETİ (10-09-2019)

   Belediyemiz tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Erdoğan, Kırım ve Kavak ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

HOŞ GELDİN BEBEK HEDİYE PAKETLERİNİ TAKDİM ETTİ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Cumhuriyet Mahallemizde ikamet eden Barış – Nurdan Erdoğan çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin dünyaya yeni gelen kızları Alya Derin’e sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Erdoğan çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Erdoğan ailesi, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni de tebrik etti.

SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM DİLEDİ

   Başkanımız Akay’ın bir sonraki durağı ise Gazi Osman Paşa Mahallemizde ikamet eden Ahmet – Selin Kırım çiftinin evi oldu. Başkanımız Vahap Akay, Kırım çiftinin dünyaya yeni gelen kızları Yaz’a da uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu ve aileye Hoş geldin Bebek hediye paketlerini takdim etti. Başkanımız Vahap Akay’ın son durağı ise Bağlık Mahallemizde ikamet eden Kavak ailesi oldu. Oğuz Kasım – Ayşen Kavak çiftinin dünyaya yeni gelen bebekleri Aybars’a sağlıklı ve uzun bir yaşam dileyen Başkanımız Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Kavak ailesine takdim etti.

AİLELERİMİZİN MUTLU GÜNLERİNDE YANLARINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

   Ziyaretlerden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Erdoğan, Kırım ve Kavak aileleri, bu anlamlı projeyi hayata geçirdiği için Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür etti. Belediye Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Projesi ile ailelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP