BAŞKANIMIZ AKAY’DAN İNAN VE ÇİÇEK AİLELERİNE HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETİ (04-02-2021)

   Belediyemiz tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında İnan ve Çiçek ailelerini evlerinde ziyaret edip, hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere de uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

HOŞ GELDİN AYŞE BADE BEBEK

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, ilk olarak Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde ikamet eden Belediyemiz personeli İsmail İnan ve eşi Özge İnan’ı evlerinde ziyaret etti. İnan Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Ayşe Bade’ye sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Hediye Paketini İnan Ailesi’ne takdim etti.

HOŞ GELDİN LAVİN BEBEK

   Başkanımız Akay daha sonra Fevzipaşa Mahallesi’nde ikamet eden Engin – Şenay Çiçek çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiçek Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Lavin’e sağlıklı ve uzun bir yaşam dileyen Başkanımız Vahap Akay, Çiçek Ailesi’ne de Hoş Geldin Bebek Hediye Paketini takdim etti.

   Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin de Hoş geldin Bebek ziyaretlerinde Belediye Başkanımız Vahap Akay’a eşlik etti. Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren ve Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür eden İnan ve Çiçek aileleri, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni tebrik etti.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP