BAŞKANIMIZ AKAY’DAN ER VE DENİZ AİLELERİNE HOŞGELDİN BEBEK ZİYARETİ (16-07-2019)

   Belediyemiz tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Deniz ve Er ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

HOŞ GELDİN BEBEK HEDİYE PAKETLERİNİ TAKDİM ETTİ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Hasan – Gülcan Deniz çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin dünyaya yeni gelen kızları Öykü’ye sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Deniz çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Deniz ailesi, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni de tebrik etti.

AİLELERİMİZİN MUTLU GÜNLERİNDE YANLARINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

   Başkanımız Akay’ın bir sonraki durağı ise Oktay – Büşra Er çiftinin evi oldu. Başkanımız Vahap Akay, Er çiftinin dünyaya yeni gelen bebekleri Yiğit Agah’a da uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu ve aileye Hoş geldin Bebek hediye paketlerini takdim etti. Başkanımız Akay, Hoş geldin Bebek Projesi ile ailelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya çalıştıklarını kaydetti.

 

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP