BAŞKANIMIZ AKAY’DAN ÇAKAR VE ALTINTAŞ AİLELERİNE HOŞGELDİN BEBEK ZİYARETİ (02-12-2019)

   Belediyemiz tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Altıntaş ve Çakar ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

HOŞ GELDİN BEBEK HEDİYE PAKETLERİNİ TAKDİM ETTİ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Bağlık Mahallemizde ikamet eden İlkay – Zuhal Altıntaş çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin dünyaya yeni gelen kızları Tanem Kumsal’a sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Altıntaş çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Altıntaş ailesi, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni tebrik etti.

SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM DİLEDİ

   Başkanımız Akay’ın bir sonraki durağı ise Yıldırım Beyazıt Mahallemizde ikamet eden Kadir - Nuray Çakar çiftinin evi oldu. Başkanımız Vahap Akay, Çakar çiftinin dünyaya yeni gelen kızları Nefes’e de uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu ve aileye Hoş geldin Bebek hediye paketlerini takdim etti.

AİLELERİMİZİN MUTLU GÜNLERİNDE YANLARINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

   Ziyaretlerden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Altıntaş ve Çakar aileleri, bu anlamlı projeyi hayata geçirdiği için Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür etti. Belediye Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Projesi ile ailelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP