BAŞKANIMIZ AKAY’DAN BİRYOL VE ERSOY AİLELERİNE HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETİ (11-04-2018)

   Belediyemiz tarafından başlatılan Hoş geldin Bebek Projesi kapsamında Biryol ve Ersoy ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Tayfun – Pelinsu Biryol çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin yeni dünyaya gelen bebekleri Alya Biryol’a sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkanımız Vahap Akay, Hoş geldin Bebek hediye paketini de Biryol çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Biryol ailesi, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni de tebrik etti.

   Başkanımız Akay’ın bir sonraki durağı ise Ersoy ailesinin evi oldu. Başkanımız Vahap Akay, Şehit Dinçer Ersoy’un baba evinde gerçekleşen ziyarette şehidimizin abisi Devrim Ersoy ve eşi Gülay Ersoy’un yeni dünyaya gelen bebekleri Aselya Deren Ersoy’a uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu.   Şehit annesi Nilüfer Hatun ve şehit babası Mustafa Ersoy’un da yer aldığı ziyarette Ersoy ailesine de Hoş geldin Bebek hediye paketi takdim edildi.

   Hoş geldin Bebek Projesi ile ailelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya çalıştıklarını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, proje kapsamında bugüne kadar yaklaşık 5 bin 700 bebek ziyareti gerçekleştirildiğini sözlerine ekledi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP