BAŞKANIMIZ AKAY YAŞLI VATANDAŞLARIMIZI YEMEKTE AĞIRLADI (20-03-2019)

   18 - 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla kentimizde ikamet eden yaşlı vatandaşlarımızı ve şehit ailelerini yemekte ağırlayan Belediye Başkanımız Vahap Akay, davete katılan tüm yaşlı vatandaşlarımızla tek tek görüşerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

   Yaşlılara Saygı Haftası dolayısı ile düzenlenen programa eşi Güliz Akay ile birlikte katılan Belediye Başkanımız Vahap Akay, özel misafirleri ile yakından ilgilendi. Yaşlı vatandaşlarımızla ve şehit aileleri ile tek tek görüşerek sohbet eden Başkanımız Akay, katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti.

SİZLERİN DUALARI SAYESİNDE BUGÜNLERE GELDİK

   Yemek programında kısa bir konuşma yapan Başkanımız Akay, “Sizlerin duaları ile iyisiyle kötüsüyle beş yıllık görev süremizi geride bırakarak bugünlere kadar geldik. İnşallah sizlerin dualarıyla daha güzel günlerde ve gecelerde buluşmaya devam edeceğiz. Hepinizin ellerinden öpüyorum. Sizlerin dualarınıza ihtiyacım var. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi. Başkanımız Akay programda yaşlı vatandaşlarımızla bol bol hatıra fotoğrafı çektirirken; program sonunda davetlilere çiçek ve günün anısına hediye takdim edildi.

 

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP