BAŞKANIMIZ AKAY TÜRK OCAKLARI ÇERKEZKÖY ŞUBESİ AÇILIŞINA KATILDI (07-12-2019)

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Türk Ocakları Çerkezköy Şubesi’nin açılış törenine katıldı.

   Açılış programına Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcılarımız Enver Bayram ve Nedim Yılancı, Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı İbrahim Öztek, Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şube Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Kocaeli Başkanvekili Mehmet Ali Karadaşlı, Türk Ocakları Çerkezköy Şube Başkanı Burak Candaş, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

   Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından programın açılış konuşmasını Türk Ocakları Çerkezköy Şube Başkanı Burak Candaş yaptı. Türk Ocakları Çerkezköy Şubesi’nin kuruluş aşamalarından bahseden Burak Candaş, desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür etti.   

   Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz’ün konuşması ile devam eden programda daha sonra dualar edildi ve Türk Ocakları Çerkezköy Şubesi’nin açılış kurdelesi kesildi. Türk Ocakları Çerkezköy Şubesi açılışının hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanımız Vahap Akay, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Çerkezköy Belediye Başkanlığı

Telefon : 0282 726 50 19 Faks : 0282 726 80 59 E-Posta : baskanlik@cerkezkoy.bel.tr

Her hakkı saklıdır 2018

Web Tasarım: OZCGRUP